Aplikacje zostały zamknięte

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami – to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Project Implementation Manager with German

Miejsce pracy: Poznań

Twoje obowiązki:

  • Codzienne wsparcie koordynatorów projektów w planowaniu, monitorowaniu pod względem budżetu, zakresu oraz zasobów
  • Wsparcie koordynatorów projektu w cyklicznym raportowaniu postępu prac projektowych
  • Monitorowanie rejestru ryzyk, zagadnień i problemów projektowych
  • Raportowanie wyników finansowych i prognoz dla poszczególnych projektów
  • Dbałość o terminowość i realizację zadań oraz właściwy przepływ informacji
  • Cykliczne spotkania ze specjalistami z innych działów
  • Udział w tworzeniu systemów i narzędzi oraz automatyzacji projektów
  • Monitorowanie i nadzór nad portfolio klientów niemieckojęzycznych

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w obszarze Project Managementu, na stanowisku managerskim
  • Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Silnie rozwinięte umiejętności analityczne i operacyjne
  • Mile widziany certyfikat potwierdzający umiejętności zarządzania projektami
  • Znajomość języków obcych: angielski – C1, niemiecki – B2

Co możemy zaoferować:

  • Pracę zdalną z każdego miejsca w Polsce
  • Całkowicie zdalny proces rekrutacji
  • Codzienny kontakt z językami obcymi
  • Ponadrynkowe, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku