Aplikacje zostały zamknięte

Project Manager

Jeśli posiadasz doświadczenie w prowadzeniu projektów z zakresu instalacji, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest dobrze rozpoznawalna firma specjalizująca się w kompleksowym wykonastwie projektów w zakresie instalacji elektrycznych, ktróra w związku z rozwoje portfela zamówień, aktywnie poszukuje nowych członków zespołu.

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem powierzonego projektu,
  • kontrola postępów prac, harmonogramu i budżetu,
  • reprezentowanie Pracodawcy w spotkaniach koordynacyjnych,
  • udział w procesie ofertowym,
  • udział w procesie pozyskiwania kluczowych materiałów i podwykonawców (we współpracy z działem zakupów),

Profil kandydata

Idealny Kandydat, to osoba która:

  • posiada wykształcenie wyższe techniczne,
  • posiada doświadczenie w zakresie zarządzania projektami o wartościach powyżej 10 mln PLN,
  • posługuje się językiem angielskim w stopniu dobrym,
  • mile widziane jest doswiadcznie w zakresie prowadzenia prac w branży instalacji elektrycznych,

Oferujemy

Nasz Klient oferuje możliwość pracy przy ciekawych projektach, atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym, oraz niezbędne narzędzia pracy.