Aplikacje zostały zamknięte

Project Manager

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: IT – Project Management

Informacje o projekcie:

  • Lokalizacja: Warszawa, Metro Słodowiec, możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Profil projekt: rozwiązania analityczne dla branży farmaceutycznej
  • Długość projektu: długofalowa współpraca
  • Budżet: 140-170 PLN netto + VAT/h /B2B(nie wykluczamy również UoP)

Obowiązki:

  • Zarządzanie projektami w zakresie funkcjonalności produktów i systemów w celu dostarczenia rezultatów zgodnych z wymaganiami właścicieli biznesowych i sponsorów, w określonym terminie i budżecie
  • Zarządzanie obszarami w dużych i złożonych programach
  • Kierowanie zespołem projektowym, w szczególności identyfikacja potrzeb zasobowych oraz ich skuteczne pozyskanie w organizacji, motywowanie i koordynowanie pracy członków zespołu projektowego, zlecanie i nadzór nad wykonaniem przydzielonych zadań w celu zapewnienia efektywnej i terminowej realizacji projektu
  • Nadzorowanie i koordynacja działań w zakresie zarządzania ryzykiem w projekcie
  • Zarządzanie jakością w projekcie
  • Raportowanie działalności z zakresu powierzonych obowiązków
  • Szerokie możliwości rozwoju kompetencji

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu projektami informatycznymi o budżetach powyżej 1 mln PLN – min. 2 lata
  • Potwierdzone doświadczeniem, skuteczne zarządzanie złożonymi projektami (wiele procesów, różne grupy interesariuszy, integracja wielu systemów)
  • Bardzo dobra znajomość i umiejętność zastosowania w praktyce metod zarządzania projektami, w tym znajomość jednej z metodyk PRINCE2, PMP; preferowany certyfikat PMP i/lub Prince
  • Biegła znajomość narzędzi wspierających pracę kierownika projektu: MS Office, MS Project, JIRA
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i zarządzania ludźmi, samodzielność w działaniu oraz doskonała organizacja własnej pracy, zarządzanie przez cele
  • Komunikatywność, orientacja na klienta, współpracę i wyniki
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – praca w międzynarodowych zespołach

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży farmaceutycznej lub medycznej
  • Doświadczenie w realizacji projektów w obszarach Data Management/Data Governance

Oferowane:

  • Możliwość pracy z technologiami chmurowymi: AWS oraz Azure
  • Przyjazną atmosferę
  • Biuro w Warszawie, w okolicy Metra Słodowiec
  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do pakietu sportowego oraz nauki języka angielskiego
  • Możliwość pracy zdalnej (1-2 dni w tyg.)