Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Project Manager

Miejsce pracy: Łódź

9-26-63571

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży technicznej z jednostką produkcyjną w Łodzi, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko Project Manager

Główne zadania:
– prowadzenie projektów dotyczących wdrażania nowych produktów
– stworzenie planu projektu, zdefiniowanie wymagań i ryzyka
– monitorowanie i kontrolowanie postępów projektu zgodnie z polityką firmy
– efektywne wykorzystanie zasobów dedykowanych do realizacji projektu
– zarządzanie budżetem projektu
– zapewnienie sprawnej komunikacji i stały kontakt z klientami w trakcie trwania projektu

Wymagania:
– Wykształcenie wyższe
– 3 lata odpowiedniego doświadczenia zawodowego, w tym doświadczenie w skutecznym zarządzaniu różnymi projektami w środowiskach produkcyjnych
– Znajomość metodologii prowadzenia projektu np. Prince2, PMI, Agile lub pokrewne
– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym
– Orientacja na cel
– Doskonałe umiejętności organizacyjne
– Umiejętność nawiązywania długofalowych relacji biznesowych
– Otwartość w komunikacji

Korzyści:
– Ciekawą pracę w zakładzie nastawionym na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– Pakiet benefitów pozapłacowych + premia

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić