Aplikacje zostały zamknięte

Project Manager/ Analityk biznesowy

Od: Power Media
Miejsce pracy: Katowice

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy tworzącej oprogramowania dla branży TRAVEL, realizującej projekty typu: rozwój aplikacji dla płatności elektronicznych, systemy do rezerwacji hoteli, taksówek oraz wynajem w trakcie podróży poszukujemy kandydata na stanowisko Project Manager/ Analityk biznesowy

Twoimi zadaniami na tym stanowisku pracy będzie:

  • Identyfikacja celów biznesowych, zrozumienie potrzeb klienta,
  • Identyfikacja i zarządzanie ryzykiem,
  • Analiza wymagań celem optymalizacji procesów,
  • Tworzenie dokumentacji projektowej,
  • Współpraca z developerami, działem e-commerce, a także z zespołem z UK przy tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań.

Wymagania:

  • Masz doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z analizą biznesową – mile widziane w środowisku IT,
  • Masz zdolności analityczne, potrafisz formułować wnioski, nie boisz się „szukać igły w stogu siana”,
  • Jesteś osobą kreatywną i zaangażowaną w podjęte działania,
  • Komunikacja w języku angielskim nie jest dla Ciebie problemem,
  • Nie straszne Ci są, krótkoterminowe wyjazdy służbowe (UK),
  • Twoim dodatkowym plusem będzie doświadczenie w pracy z narzędziami UML, BPMN, Google Analytics oraz z bazami danych.

W zamian otrzymasz:

  • Możliwość ciągłego rozwoju i ciekawe wyzwania zawodowe,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Elastyczne godziny pracy oraz częściową możliwość pracy zdalnej,
  • Niekorporacyjna atmosfera,
  • Zatrudnienie w oparciu B2B,
  • Lokalizacja w centrum miasta.