Project/Product Manager

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

Opis

Firma dcs.pl istnieje w branży IT od 1995 roku. Mamy ponad 25 lat doświadczeń w realizacji indywidualnych rozwiązań IT dla sektora finansowo-ubezpieczeniowego, telekomunikacyjnego i energetycznego.

Wykonujemy oprogramowanie na zamówienie, przygotowujemy i wykonujemy migracje, audyty i wdrożenia systemów informatycznych.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko Project Managera.

Zakres obowiązków:

  • Opieka i zarządzanie portfelem usług/projektów IT z uwzględnieniem strategii rozwoju, marketingu oraz sprzedaży
  • Monitoring rentowności poszczególnych produktów i usług
  • Współpraca z działem handlowym
  • Analiza i monitoring rynku rozwiązań konkurencyjnych
  • Bieżąca współpraca z programistami i zespołem utrzymania usług
  • Zapewnienie terminowego wdrażania poszczególnych faz projektów
  • Współpraca z Klientami w zakresie utrzymania i rozwoju produktów
  • Zarządzanie dokumentacją i tworzenie specyfikacji nowych usług i produktów

Wymagania:

  •  Zainteresowanie technologiami IT, rozwiązaniami mobilnymi i nowinkami technicznymi
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność szybkiego uczenia się nowych systemów i technologii informatycznych
  • Zdolność podejmowania i argumentowania decyzji
  • Łatwość w wyszukiwaniu informacji w Internecie

Mile widziane:

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność komunikowania się z Klientami
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów IT
  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem tekstów w j. angielskim
  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie kończenia studiów)
  • Umiejętność w prowadzeniu prezentacji
  • Znajomość marketingu internetowego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, umiejętności oraz osiąganych wyników
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w doskonałej atmosferze

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez dcs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 303 zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku”

Informujemy, że Administratorem danych jest dcs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w w Warszawie przy ul. Puławska 303. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło