Firma Ready Bathroom sp. z o.o. zajmująca się produkcją i dostarczaniem łazienek modułowych na rynek europejski poszukuje pracownika na stanowisko:

Projektant CAD

Od: Ready Bathroom sp. z o.o.
Miejsce pracy: Legnica

Zadania:

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej na potrzeby produkcji
  • konsultacje projektowe z działem projektowym w Danii
  • przygotowywanie rysunków form betonowych
  • sprawdzenie zgodności typów łazienek z rysunkami budowy
  • wydawanie dokumentów dla podwykonawców
  • współpraca z zespołem projektantów i pozostałymi działami firmy w zakresie realizowanych projektów
  • wsparcie techniczne działu jakości

Wymagania:

  • wykształcenia wyższe techniczne lub w trakcie studiów
  • znajomości programów AutoCad, Office
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – warunek konieczny
  • dyspozycyjności
  • samodzielności i odpowiedzialności
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę lub umowa współpracy na podstawie podwykonawstwa (działalność gospodarcza)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić