Projektant/Konstruktor CAD

  • 4 900 – 5 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wrocław, Dolnośląskie

Opis

Firma Wireless Instruments Sp. z o.o. powstała w 2010 roku z inicjatywy osób pracujących w branży IT od lat. Łączymy doświadczenie z kilku sekcji IT nastawionych na bezprzewodową komunikację w różnych systemach. Produkty Wireless Instruments Sp. z o.o. adresowane są przede wszystkim do operatorów telekomunikacyjnych, którzy szukają ergonomicznych i wszechstronnych produktów.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami.

W związku ze zwiększoną ilością projektów i rozwojem organizacji zatrudnimy osoby na stanowisko

Projektant/Konstruktor CAD do działu projektowegoMiejsce pracy: Iwiny k. Wrocławia (dojazd autobusem komunikacji miejskiej nr 110 )

Opis stanowiska:·        Konstruowanie elementów konstrukcji blaszanych

·        Pisanie programów do plotera CNC

·        Opracowywanie dokumentacji technicznej

·        Tworzenie modeli 3D

·        Współpraca z innymi działami firmy w zakresie opracowywanej dokumentacji

Wymagania:·        Umiejętność konstruowania z wykorzystaniem programów CAD/2D/3D (Autodesk Inventor, AutoCAD)

·        Znajomość rysunku technicznego

·        Obsługa pakietu Office

·        Umiejętność rozwiązywanie problemów technicznych, dokładność, spostrzegawczość

·        Samodzielność przy wykonywaniu wytyczonych zadań

Mile widziane:

·        Wykształcenie wyższe lub student studiów zaocznych o kierunku technicznym.

·        Doświadczenie w tworzeniu konstrukcji blaszanych.

Oferujemy:·        Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·        Wynagrodzenie 5000zł brutto

·        Elastyczne godziny pracy

·        Rozwój w stabilnej firmie w nowo powstałym budynku.

·        Narzędzia konieczne do wykonywania zadań

·        Miłą atmosferę pracy w młodym zespole

·        Liczne wyzwania i ciekawe projekty

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.)

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło