Aplikacje zostały zamknięte
– Rekrutacja prowadzona online –
Projektant Mostowy
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • wykonywanie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy inżynierskiej oraz oczekiwaniami klienta
  • weryfikację dokumentacji ofertowej, przetargowej i projektowej
  • koordynowanie pracy Asystentów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe na Wydziale Budownictwa
  • uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności mostowej
  • minimum roczne doświadczenie w projektowaniu na tematach drogowych lub kolejowych od chwili uzyskania uprawnień
  • znajomość norm Eurocode
  • dobra znajomość programu Sofistik
  • mile widziana znajomość programów BIM (Revit, Tekla)

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w jednym z największych biur projektowych w Polsce,
  • realizację dużych polskich projektów infrastrukturalnych,
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego.