Projektant sieci telekomunikacyjnych (światłowodowych)

  • 3 847 – 5 549 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Wrocław, Dolnośląskie

Opis

Astra Sp. z o.o. kompleksowo wykonuje usługi w branży sieci światłowodowych. Jesteśmy generalnym wykonawcą dla grupy kapitałowej ACTUS (ponad 5 tyś. kilometrów istniejącej sieci światłowodowej w całej Polsce), oraz podwykonawcą dla takich podmiotów jak np. Orange Polska, Exatel, ATM.

Oferujemy:

  • Elastyczność w podziale pracy w terenie, w biurze, zdalnie. Nasze biuro jest do dyspozycji wszystkich pracowników jednak w związku z pandemią proponujemy też pracę zdalną.
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy do wyjazdów na wizje
  • Pełne wsparcie szkoleniowe, możliwość rozwoju zawodowego i zwiększania swoich zarobków w ramach firmy. Nie „rzucamy na głęboką wodę”, wspieramy rozwój Pracowników od samego początku. Jeżeli jest chęć rozwoju i nauki – wspieramy w rozwoju co łączy się też ze zwiększaniem wynagrodzenia.
  • Realizację ciekawych projektów technicznych w nowych obiektach dla dużych Inwestorów (np. na terenie Panattoni, Prologis, LG), nowe wyzwania oraz prowadzenie uzgodnień z przedstawicieli firm z sektora CORPO i SME na stanowiskach kierowniczych / decyzyjnych
  • Gwarantujemy stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych w związku ze systematycznie zwiększającym się portfelem zleceń.

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie projektów technicznych, wykonawczych i powykonawczych w zakresie sieci telekomunikacyjnych (światłowodowych).
  • Obsługa wewnętrznego systemu informatycznego CRM.
  • Prowadzenie uzgodnień w zakresie sposobu projektowania nowych tras optycznych z przedstawicielami Inwestorów jak i z przedstawicielami firm Klientów końcowych lub z przedstawicielami jeśli projekt tego wymaga. Informowanie stron o postępach prac.
  • Prowadzenie wizji terenowych na terenie kompleksów Klientów w celu przygotowania dokumentacji fotograficznej oraz w celu określenia warunków technicznych niezbędnych do przygotowania projektu
  • Paszportyzacja wykonanych prac przez służby terenowe, wprowadzanie danych do CRM oraz do systemu NetStork
  • Składanie wniosków o wydanie wstępnych warunków technicznych na dzierżawę kanalizacji przez Orange Polska S.A.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane kierunki łączności, teleinformatyczne, elektroniczne, elektrotechniczne lub pokrewne
  • znajomość autocad’a lub programów alternatywnych w zakresie sporządzania rysunków i druku
  • znajomość zagadnień z zakresu sieci telekomunikacyjnych i technologii FTTB, FTTH
  • komunikatywność
  • Prawo jazdy Kat. B

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło