Randstad Polska Sp. z o.o

Poszukujesz stabilnego zatrudnienia? Masz doświadczenie w pracy na stanowisku montera, a może chcesz je nabyć?

Obecnie dla naszego Klienta zajmującego się produkcją mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej oraz foodtrucków poszukujemy monterów mebli ze stali nierdzewnej.

Lokalizacja: Lisewiec

Oferujemy:
– umowa o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia w firmie Klienta,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– II zmianowy system pracy,
– możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.

Zadania:
– montaż wyrobów ze stali nierdzewnej,
– obsługa elektronarzędzi,
– obsługa urządzeń spawających oraz zgrzewających.

Oczekujemy:
– mile widziane uprawnienia spawalnicze TIG 141 lub doświadczenie w zakresie spawania,
– motywacja do pracy,
– gotowość do pracy II zmianowej.

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić