Aplikacje zostały zamknięte

Randstad Polska Sp. z o.o

Posiadasz doświadczenie w montażu lub serwisie komponentów elektronicznych? Schematy elektroniczne oraz lutowanie nie są ci obce?

Aktualnie dla naszego Klienta, producenta elementów elektronicznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko technik testów.

Lokalizacja: Pruszcz Gdański

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
  • pracę na pełen etat w godzinach 6.00 – 14.00
  • wolne weekendy
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • szkolenia wewnętrzne
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa)

zadania

  • testowanie urządzeń elektronicznych
  • montaż komponentów elektronicznych
  • diagnoza urządzeń i identyfikacja błędów

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego
  • minimum pól roku doświadczenia w montażu i/lub serwisie komponentów elektronicznych
  • umiejętności czytania schematów elektronicznych oraz lutowania
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B1)
  • mile widziane uprawnienia SEP G1- E do 1 kV

Aplikuj teraz lub wyślij sms „technik testów” pod numer 697800885 – oddzwonimy!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47