Randstad Polska Sp. z o.o

Jesteś osobą dokładną? Zwracasz uwagę na szczegóły, a jednocześnie masz zmysł techniczny?

Do zespołu naszego Klienta, lidera na rynku wytwarzania opakowań o różnych zastosowaniach poszukujemy osób na stanowisko ustawiacz maszyn i urządzeń.

Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– system bonusowy oparty na wynikach,
– pracę na pełen etat w systemie III zmianowym lub IV brygadowym.

Zadania:
– wymiana narzędzi i ustawianie parametrów maszyny,
– utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i urządzeń – usuwanie drobnych usterek i awarii,
– realizacja zaplanowanych zleceń produkcyjnych,
– koordynacja pracowników.

Oczekujemy:
– doświadczenia w pracy na produkcji na podobnym stanowisku (mechanik lub ustawiacz),
– chęci i zaangażowania do pracy,
– gotowości do pracy III zmianowej oraz w systemie IV brygadowym,
– podstawowej znajomości rysunku technicznego.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić