Rekrutacje zostały zakończone

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0593

Obowiązki:

opieka nad powierzonym obszarem, utrzymanie znakomitych relacji z dotychczasowymi klientami, podnoszenie poziomu sprzedaży, zwiększanie udziału w rynku poprzez rozszerzenie zastosowań obecnych produktów, rozwój sprzedaży dla nowych segmentów, udział we wdrożeniach nowych produktów, odpowiedzialność za generowane koszty

Wymagania:

 

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, brak, kierunek: agrotechniczne, rolnicze

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania: wykształcenie wyższe lub średnie, wiedza z zakresu rolnictwa, doświadczenie w handlu i sprzedaży, przyjazne i pozytywne nastawienie, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność, dyspozycyjność, nastawienie na rozwój i ciągłe doskonalenia, czynne prawo jazdy kat. b. Mile widziane: doświadczenie w branży paszowej, zbożowej lub dystrybucji środków produkcji rolnej, zamieszkanie na terenie pracy bądź możliwość relokacji. Oferujemy: zatrudnienie w ramach umowy o pracę, pełen zestaw szkoleń zarówno produktowych jak i sprzedażowych, nowoczesny system zarządzania i bardzo dobre warunki pracy. Kontakt osobisty, telefoniczny lub e-mail: p.juchno@chemiland.pl Miejsce pracy: Zalewo/Dzierzgoń.

Miejsce pracy: 14-230 Zalewo, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych: tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 992 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

 

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż – Account Management , Praca Sprzedaż – Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie

Przegląd ofert pracy

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę stronę, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło

Udostępnij