Aplikacje zostały zamknięte

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Katowice, Kłobuck

miejsce pracy: home office + praca na powierzonym regionie

Twój zakres obowiązków:

-Pozyskiwanie klientów B2B na powierzonym regionie

-Kontakt telefoniczny / mailowy w celu rozpoznania potencjalnych klientów oraz umówienia spotkań handlowych

-Samodzielne prowadzenie spotkań handlowych u klientów

-Prowadzenie negocjacji handlowych

-Opieka i utrzymywanie stałych relacji z pozyskanymi klientami

-Realizacja celów sprzedażowych ilościowych i jakościowych

-Raportowanie

Oferujemy:

-Zatrudnienie w ramach umowy o pracę od początku współpracy

-Jasno nakreślone cele do realizacji i atrakcyjny system prowizyjny

-Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, platforma e-learning do nauki języków obcych)

-Narzędzia pracy: telefon, laptop, auto służbowe, karta paliwowa

-Obszerny pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz szkolenia rozwijające umiejętności sprzedażowe

-Możliwość rozwoju ścieżki kariery w międzynarodowej firmie, dbającej o dobrą atmosferę pracy, która stawia na ciągłe wdrażanie innowacyjnych rozwiązań produktowych

Wymagania:

-Doświadczenie w sprzedaży B2B

-Umiejętność budowania relacji, poszukiwania klientów, prowadzenia rozmów handlowych

-Silna orientacja na osiąganie celów sprzedażowych

-Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych

-Prawo jazdy kat. B