Aplikacje zostały zamknięte

Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki
5 000 – 15 000 zł/mies. brutto

Wymiar pracy

Dodatkowa / sezonowa

Typ umowy

Inny

Łódź, Łódzkie

Specjalne wymagania: Brak

Opis
Branża OZE jest w rozkwicie, dlatego poszerzamy nasz zespół o kolejnych specjalistów. Jesteś jednym z nich? Ta oferta pracy jest dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

Aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych
Sprzedaż zestawów fotowoltaicznych w sektorze B2C i B2B
Wykonywanie audytów
Codzienne raportowanie swoich działań
Budowanie długofalowych relacji z klientami
Reprezentowanie firmy i kreowanie jej pozytywnego wizerunku
Wymagania:

Doświadczenie w sprzedaży zestawów fotowoltaicznych – warunek niezbędny
Gotowość do założenia/prowadzenia własnej działalności gospodarczej – warunek niezbędny
Wysokie umiejętności sprzedażowe
Umiejętność aktywnego i efektywnego pozyskiwania klientów
Znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych
Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne
Znajomość obsługi MS Office
Czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:

Formę zatrudnienia – umowa B2B
Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem rynku OZE
Zarobki od 5000
Zdobycie doświadczenia w ekspresowo rozwijającej się, innowacyjnej branży
Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole specjalistów
Duże możliwości rozwoju zawodowego
Elastyczne godziny pracy