Aplikacje zostały zamknięte

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Przedstawiciel Handlowy – branża FMCG

Miejsce pracy: Częstochowa

Zadania / obowiązki:

  • Obsługa Klientów w rynku tradycyjnym (sklepy detaliczne i sieci lokalne)
  • Nadzorowanie akcji promocyjnych i realizacji planów sprzedaży
  • Współpraca z dystrybutorami
  • Monitorowanie lokalnego rynku
  • Dbanie o utrzymanie standardów merchandisingowych
  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • Sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą

Firma oferuje:

  • Pracę w oparciu o dużą gamę stale dostępnych produktów, w której wiodącą rolę pełnią produkty premium
  • Zatrudnienie w nowoczesnej oraz stale rozwijającej się firmie w ramach umowy o pracę
  • Wynagrodzenie uzupełnione o premię przyznawaną za realizację celów sprzedażowych
  • Narzędzia pracy: samochód, IPad, telefon
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG
  • Znajomość rynku handlu detalicznego oraz sieci lokalnych w regionie
  • Doświadczenie w pracy na standardach wizyty handlowej
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wysokie kompetencje sprzedażowe
  • Łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji biznesowych
  • Wysoka kultura osobista
  • Wykształcenie min. średnie