Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Przedstawiciel handlowy ds. sieci i detalu

Miejsce pracy: Szczecin

7-23-62723

Wraz z naszym Klientem, międzynarodową firmą, oferującą szerokie portfolio produktów oraz kompleksowe usługi z zakresu doradztwa technicznego, w związku z dalszym rozwojem portfolio produktów i pozyskaniem nowych Klientów, poszukujemy Kandydata gotowego podjąć pracę na stanowisku: Przedstawiciel handlowy ds. sieci i detalu

Zakres obowiązków:

– Zakres obowiązków w mniejszym stopniu dotyczy obszaru pozyskiwania nowych Klientów i sprzedaży, w zdecydowanym stopniu obejmuje podtrzymywanie i budowanie długoterminowych relacji z istniejącymi Klientami – sieci supermarketów
– Dbanie o właściwy wizerunek produktów poprzez ich właściwą ekspozycję
– Tworzenie raportów wykonanych prac zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami
– Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Wymagania:
– Wiedza i doświadczenie w dziedziny sprzedaży zdobyta na stanowisku Przedstawiciela handlowego (mile widziani także Kandydaci pracujący w hurtowniach/sklepach/działach handlowych/działach obsługi klienta chcący rozwijać się na stanowisku Przedstawiciela handlowego)
– Umiejętności budowania i rozwijania trwałych relacji z klientami
– Znajomości dobrych standardów sprzedaży i profesjonalnej obsługi klienta
– Silna motywacja dotycząca realizacji określonych celów sprzedażowych
– Otwartość na mobilny charakter pracy (Home Office + wyjazdy do Klientów na ternie woj. lubuskiego i woj. zachodniopomorskiego)
– Prawo jazdy kategoria B

Korzyści:
– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– Konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
– Niezbędna narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
– Elastyczny system pracy (Home Office + wyjazdy do Klientów)
– Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multi-Sport, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
– Samodzielne stanowisko pracy z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
– Bardzo dobra atmosfera pracy tworzona przez zgrany zespół profesjonalistów z branży handlowej
– Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki merytorycznemu wsparciu ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie w swojej branży
– Praca w międzynarodowej, rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy odbiorców

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić