Przedstawiciel handlowy – Fotowoltaika

  • 4 000 – 10 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Inny

  • Łódź, Łódzkie

Opis

Firma z branży OZE w związku z prężnym rozwojem poszukuje przedstawicieli handlowych w zakresie sprzedaży instalacji fotowoltaicznych. Twoim głównym zadaniem będzie pozyskiwanie nowych klientów, tworzenie i przedstawianie ofert oraz budowanie zespołu sprzedażowego. Wynagrodzenie czysto prowizyjne.

OPIS STANOWISKA:

· Aktywne pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych oraz biznesowych,

· Profesjonalne doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych,

· Budowanie relacji z klientem,

· Budowanie zespołu sprzedażowego,

· Odbywanie spotkań z klientem,

· Dopasowanie oferty do potrzeb klienta,

· Szkolenie nowych pracowników.

Oczekujemy:

· zdolność aktywnego pozyskiwania klientów,

· samodzielna organizacja pracy,

· komunikatywność, kreatywność,

· zaangażowanie,

· prawo jazdy kat. B,

· znajomość branży OZE będzie dodatkowym atutem.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło