Aplikacje zostały zamknięte

Przedstawiciel Handlowy na rynkach eksportowych

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Lokalizacja: cała Polska

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie rozmów handlowych z odbiorcami (kanały sprzedaży-bezpośrednio, bez hurtowni, do monterów)
  • Utrzymywanie kontaktu z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów i kanałów sprzedaży
  • Monitorowanie poziomu sprzedaży powierzonego regionu
  • Przygotowanie planów rozwoju klienta, budżetowanie, prognozowanie
  • Monitorowanie rynku, przygotowywanie opracowań, raportów i analiz rynkowych
  • Wsparcie działu jakości w rozwiązywaniu reklamacji
  • Ścisła współpraca z działem obsługi klienta w wycenach produktów

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
  • Doświadczenie w stolarce otworowej (drzwi, okna, moskitiery, rolety, itp.)
  • Biegła znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego, włoskiego lub francuskiego
  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Firma oferuje:

  • Niezbędne narzędzia do pracy – samochód służbowy, laptop, telefon
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię miesięczną
  • Pracę zdalną z kilkoma wizytami za granicą u Klientów
  • Program wdrożenia (szkolenia techniczne, produktowe, wycenowe)
  • Bogaty pakiet szkoleń „miękkich”
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną z opcją dla rodzin