Opis stanowiska pracy

Nazywamy się Jobs + i jesteśmy agencją HR. Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkująca wysokiej jakości urządzenia na place zabaw.

Jeśli jesteś osobą, która ma doświadczenie w sprzedaży podobnych produktów dla sektora publicznego, to ta oferta jest dla Ciebie!

W ramach tego stanowiska będziesz odpowiadać za:

• sprzedaż wyposażenia na place zabaw na terenie: woj. Wielkopolskiego, północnej i zachodniej Polski

• pozyskiwanie nowych klientów z sektora publicznego (urzędy miast i gmin, szkoły, przedszkola, deweloperzy)

• przygotowywanie ofert handlowych

• negocjowanie warunków współpracy

• doradztwo techniczne oraz współpracę z innymi działami firmy, np. działem realizacji zamówień

Wymagania

• doświadczanie w sprzedaży urządzeń na place zabaw lub pokrewnych np. mała architektura, urządzenia outdoor fitness, boiska multisport – warunek konieczny

• umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne

• umiejętność pracy w zespole

• czynne prawo jazdy kat. B

W zamian za Twoją pracę i zaangażowanie otrzymasz:

• umowę o pracę na pełny etat bezpośrednio z naszym Klientem (z 3-miesięcznym okresem próbnym)

• atrakcyjną podstawę plus system premiowy

• niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, laptop

• szkolenie stanowiskowe

• pracę w zgranym oraz ambitnym zespole profesjonalistów

• kartę Multisport

Jeśli ta oferta brzmi dla Ciebie ciekawie, to zapraszamy do aplikowania. a my opowiemy Ci więcej o warunkach zatrudnienia i odpowiemy na Twoje pytania.

Prezentacja firmy

Nazywamy się Jobs+, wspieramy pracodawców w pozyskiwaniu najlepszych talentów do organizacji, a kandydatów w znalezieniu wymarzonej oferty.

W naszej codziennej pracy staramy się jak najlepiej dopasować ludzi do miejsc, aby pomóc im osiągnąć ich prawdziwy potencjał. Rekrutujemy ludzi dla ludzi – tak definiujemy naszą działalność. Do każdego procesu rekrutacji podchodzimy indywidualnie, dbamy o partnerską atmosferę, budujemy długotrwałe relacje.

Nasza siedziba znajduje się w Krakowie, ale nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski. Współpracujemy również z firmami zagranicznymi – delegujemy pracowników m.in. do Niemiec, Francji i Belgii.

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Inne , Praca Sprzedaż – Przedstawiciele handlowi
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić