Przedstawiciel Handlowy ze znajomością języka niemieckiego

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Inny

  • Łódź, Łódzkie

Opis

Sztuka i Estetyka to profesjonalna klinika medycyny estetycznej i chirurgii, zlokalizowana w samym centrum Łodzi, działająca od 10 lat na rynku łódzkim. W związku z dynamicznym rozwojem naszej placówki poszukujemy do współpracy

Przedstawiciela Handlowego ze znajomością języka niemieckiego

zamieszkałego w Łodzi i okolicach lub w Niemczech

gotowego do podjęcia współpracy na terenie Niemiec

OPIS STANOWISKA

·      pozyskiwanie partnerów do współpracy z kliniką

·      praca stacjonarna w oddziale w Łodzi i na terenie Niemiec (2 tygodnie/2 tygodnie)

·      współpraca z firmami z branży beauty

·      telemarketing i obsługa osobista

·      przesyłanie ofert handlowych

·      raportowanie

WYMAGANIA

·      doskonała znajomość języka niemieckiego, umożliwiająca swobodną komunikację (warunek niezbędny)

·      kilkuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z pozyskiwaniem nowych rynków

·      własna działalność gospodarcza (umowa o współpracy) lub student (umowa zlecenie)

·      wykształcenie wyższe lub student studiów zaocznych

·      wykształcenie kosmetologiczne i znajomość rynku będą dodatkowym atutem

·      samodzielność oraz doskonała organizacja czasu pracy

·      umiejętności interpersonalne i handlowe

·      pracowitość i sumienność

·      prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

OFERUJEMY

·      pracę w miłej atmosferze, w profesjonalnym środowisku pracy

·      pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stale rozwijającej się

·      umowę o współpracy lub umowę zlecenie

·      wysokie wynagrodzenie

·      samochód służbowy, laptop, telefon, narzędzia pracy

·      szkolenia produktowe i sprzedażowe

·      szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ATRIA Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi (90-613), Gdańska 80 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

  • Informujemy, że Administratorem danych jest ATRIA Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi (90-613) przy ul. Gdańskiej 80. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło