Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0179

Obowiązki:

Wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach prywatnych i publicznych.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Świadectwo kwalifikacyjne E, uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych, wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną (grupa I, pkt 2) – Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne o napięciu nie wyższym niż 1 kV (uprawnienia SEP)
  • Prawo jazdy kategorii B

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: brak

Pozostałe wymagania:

  • Staż pracy minimum 1 rok, praca na terenie województwa opolskiego

Miejsce pracy: Słoneczna 17, 46-050 Tarnów Opolski, powiat: opolski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Skierowanie z PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu