BetaMed S.A. istnieje na rynku od 19 lat. Najważniejszym zasobem i źródłem pozycji BetaMed S.A. są ludzie. Zatrudniamy prawie 3000 osób, w 11 województwach – lekarze, personel pielęgniarski, fizjoterapeuci, opiekunowie medyczni, terapeuci zajęciowi, personel pomocniczy i administracyjny.

Każdego dnia niesiemy pomoc prawie 5000 pacjentów objętych naszą opieką. Tylko dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu naszego personelu możliwe jest zapewnienie profesjonalnej opieki i podnoszenie jakości życia naszych pacjentów.

Dołącz do nas!

Referent ds. kadr

Miejsce pracy: Chorzów

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie dokumentacji kadrowej
  • wprowadzanie danych do systemu kadrowego
  • ewidencja czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich
  • sporządzanie raportów kadrowych
  • współpraca z działem płac i księgowości

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, ekonomia, finanse, kadry i płace
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość zagadnień kadrowych
  • dobra znajomość Pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • mile widziana umiejętność obsługi programu CDN Optima
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność i wysoki poziom kultury osobistej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie
  • samodzielność w realizacji zadań
  • przyjazne środowisko pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło