Aplikacje zostały zamknięte

Referent ds. kadr i płac

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łódź, Łódzkie

Opis

Miejsce pracy: Łódź / Szparagowa 6/8

Wymagania :

– Dyspozycyjność w godzinach 7:30-15:30

– Zainteresowanie zagadnieniami kadrowymi

– Wykształcenie minimum średnie

– Znajomość obsługi Microsoft Excel, Word

Zadania:

– Praca w dziale kadr i płac

– Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego

– Tworzenie, uzupełnianie teczek osobowych

– Kompletowanie dokumentów związanych z zatrudnieniem

– Archiwizowanie dokumentacji

– Prowadzenie ewidencji urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich

– Naliczanie wynagrodzeń

– Obsługa programu Płatnik (deklaracje zgłoszeniowe, rozliczeniowe)

Oferujemy :

– Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

– Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze kadr i płac

– Niezbędne narzędzia pracy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia

1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.