BetaMed S.A. istnieje na rynku od 20 lat. Najważniejszym zasobem i źródłem pozycji BetaMed S.A. są ludzie. Zatrudniamy prawie 3000 osób, w 11 województwach – lekarze, personel pielęgniarski, fizjoterapeuci, opiekunowie medyczni, terapeuci zajęciowi, personel pomocniczy i administracyjny.

Każdego dnia niesiemy pomoc prawie 5000 pacjentów objętych naszą opieką. Tylko dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu naszego personelu możliwe jest zapewnienie profesjonalnej opieki i podnoszenie jakości życia naszych pacjentów.

Dołącz do nas!

Referent ds. księgowości

Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych, dokumentacji i rozliczeń podatkowych,
  • kontrola i sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • inwentaryzacja i kontrola gospodarki magazynowej
  • bieżąca komunikacja i współpraca z innymi działami firmy
  • prowadzenie korespondencji w zakresie powierzonych spraw
  • inne powierzone prace w zakresie posiadanych kompetencji

Wymagania:

  • absolwent lub student studiów zaocznych kierunków związanych z obszarem nauk ekonomicznych
  • znajomość programu MS Excel
  • inicjatywa oraz rozwinięte umiejętności analityczne oraz komunikacyjne
  • dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu CDN Optima

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
  • samodzielność w realizacji zadań
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić