Aplikacje zostały zamknięte

Regionalny Kierownik Sprzedaży_branża przemysłowa (m/f)

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój klienta oraz za realizacje założonych planów sprzedaży.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowego producenta i dostawcy środków smarnych do przemysłu, poszukujemy Regionalnego Kierownika Sprzedaży. Region: Region Polski południowo-wschodniej

Opis stanowiska

– sprzedaż środków smarnych dla przemysłu;
– aktywne pozyskiwanie nowych klientów na terenie województw: śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie ;
– współpraca z obecnymi klientami;
– realizacja założonych planów sprzedaży;
– negocjowanie transakcji i umów handlowych;
– opieka techniczna i doradztwo dla naszych klientów w zakresie stosowanych produktów;
– realizacja wyznaczonych przez firmę celów w zakresie rozwoju sieci sprzedaży;
– współpraca przy organizacji i prowadzeniu szkoleń.

Profil kandydata

– wykształcenie min średnie techniczne ;
– wymagane doświadczenie min 5 lat na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży przemysłowej ;
– silna motywacja do pracy, dynamizm w działaniu oraz zdolności negocjacyjne;
– zorientowanie na rezultaty;
– otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych;
– dobra organizacja czasu pracy oraz samodzielność ;
– gotowość do wyjazdów służbowych;
– znajomość programów MS Office;
– mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiającą swobodną komunikację.

Oferujemy

– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
– możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu
– atrakcyjne wynagrodzenie silnie powiązane z osiąganymi wynikami (podstawa + prowizja)
– profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
– niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon i komputer
– home office