Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Nowo zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna przede wszystkim za:

  • aktywne wspomaganie Konsultantów
  • monitorowanie poziomu sprzedaży
  • motywowanie podległego zespołu
  • aktywny rozwój sieci sprzedaży
  • prowadzenie spotkań, szkoleń merytorycznych
  • monitorowanie standardu obsługi klienta

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży
  • doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników
  • umiejętność motywowania
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • nastawienie na cel
  • prawojazdy kat. B

Prezentacja firmy

Jedna z największych grup ubezpieczeniowych na świecie pod względem wielkości kapitału. Dziś, łącząc najlepsze tradycje brytyjskiego rynku ubezpieczeń oraz dynamikę rozwoju rynku usług finansowych w Polsce, Firma przygotowała unikalną ofertę i poszukuje kandydatów, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w tworzeniu sieci sprzedaży opartej o najwyższe światowe standardy.   Zwiń

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy:
Nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
8.000,00 zł – 15.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Bankowość , Praca Finanse , Praca Sprzedaż – Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż – Account Management , Praca Obsługa klienta