Aplikacje zostały zamknięte
EUROLIDER od 15 lat zarządza projektami z zakresu rozwoju i konkurencyjności przedsiębiorstw. Firma specjalizuje się w funduszach europejskich, zajmując się kompleksowym doradztwem inwestycyjnym w zakresie pozyskiwania, koordynacji oraz rozliczania dotacji unijnych.

Do naszego zespołu szukamy ambitnej i doświadczonej osoby na stanowisko:

Regionalny Projekt Manager ds. funduszy unijnych

Miejsce pracy: Łódź, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki

Opis stanowiska pracy:

  • Opracowanie części merytorycznej dokumentacji aplikacyjnej, niezbędnej do pozyskania środków unijnych na projekty regionalne i krajowe
  • Konsultacje z Klientami w zakresie opracowania koncepcji projektów
  • Odpowiedzialność za proces pozyskania środków unijnych, w tym weryfikacja na etapie formalnym i merytorycznym

Wymagania:

  • Znajomość tematyki funduszy strukturalnych
  • Udokumentowane doświadczenie w pisaniu projektów typu RPO, POIG, ARiMR, NCBiR, PARP
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność
  • Odpowiedzialność, terminowość w realizacji zadań

Oferujemy:

  • Ambitne i rozwijające zadania
  • Możliwość ciągłego rozwoju – uczestniczenie w wielu innowacyjnych projektach i szkoleniach
  • Możliwość pracy zdalnej w każdym mieście wojewódzkim w Polsce
  • Wynagrodzenie – umowa o dzieło lub B2B oraz Stała współpraca