rekruter

Toruń

Oferujemy:
  • pracę w firmie, która jest liderem wśród agencji pracy w Polsce i na świecie
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia z zakresu miękkiego i twardego HR
  • swobodę w realizacji przydzielonych zadań
  • miłą atmosferę pracy
  • bogaty system benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do rozwoju, dofinansowanie do nauki języka angielskiego)
  • dostęp do platformy benefitowej Randstad Plus
  • możliwość udziału w szerokim spektrum szkoleń specjalistycznych

Zadania:

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i średniego szczebla
  • przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami (praca stała i praca tymczasowa)
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej

Oczekujemy:

  • min. półroczne doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska niższego szczebla
  • łatwości w komunikacji, rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • dokładności, samodzielności

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić