Rekruter- język bułgarski/chorwacki/rumuński!работа/posao/loc de munca

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Łódź, Łódzkie

  • Rekrutacja online

Opis

W związku z dynamicznym rozwojem działu rekrutacji zagranicznych poszukuję do swojego zespołu osoby na stanowisko REKRUTERA.

Jako członek mojego zespołu będziesz : – Aktywnie pozyskiwać kandydatów do pracy dla klientów zagranicznych – Prowadzić procesy rekrutacyjne end-to-end – Budować, rozwijać oraz aktualizować bazę kandydatów, korzystając z różnorodnych źródeł – Współuczestniczyć w budowaniu marki pracodawcy Ta praca jest dla Ciebie jeżeli: – Znasz jeden z języków: bułgarski, chorwacki, rumuński (poszukiwanie kandydatów) – Znasz język polski/angielski (komunikacja z zespołem) – Działasz w social mediach i masz predyspozycje do rozwijania kompetencji – Jesteś wytrwała/y w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów i potrafisz pracować pod presją czasu – Samodzielnie organizujesz swoją pracę według ustalonych priorytetów i elastycznie podchodzisz do powierzonych Ci zadań – Jesteś otwartą osobą i potrafisz zarażać pozytywną energią Co zyskasz, stając się członkiem naszego zespołu? – Umowę o pracę/zlecenie w zależności od preferencji – Stałe wynagrodzenie plus miesięczny system premiowy uzależniony od wyników pracy – Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich kompetencji Nie wymagamy doświadczenia w pracy na stanowisku rekrutera. Wszystkiego Cię nauczymy!

 

KRAZ 18896

Przegląd ofert pracy

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę stronę, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło

Udostępnij