Rekruter/ Koordynator z językiem ukraińskim/ rosyjskim

  • 2 500 – 4 500 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Łódź, Łódzkie

  • Specjalne wymagania: Status studenta

Opis

Koordynator ds. Pracowników tymczasowych

Kim jest Twój pracodawca?

Agencja Pracy Tymczasowej EWW Premium Sp. z o.o. specjalizuje się w zatrudnieniu pracowników ze Wschodu. Z sukcesem od 2015 r. utrzymuje pozycję jednej z największych Agencji w woj. Łódzkim.

Twoja rola.

Jako Koordynator ds. pracowników tymczasowych będziesz odpowiadał za procesy związane z zatrudnieniem Pracowników ze Wschodu oraz bieżącą współpracę z klientem oraz Agencją w ramach obsługi projektu.

Zakres obowiązków:

– współpraca z kandydatami na stanowiska produkcyjne, logistyczne

– współpraca z działem administracji w zakresie legalizacji zatrudnienia pracownika

– obsługa procesów związanych z zatrudnieniem pracownika (w tym tłumaczenie szkoleń BHP, szkoleń stanowiskowych, wydawanie odzieży i butów roboczych itp.)

– wypełnianie dokumentów z pracownikami, podpisywanie umów

– budowanie długofalowych relacji z klientami

– tworzenie cyklicznych raportów w ramach prowadzonych projektów

– bieżąca współpraca z innymi działami w zakresie nadzorowania procesu przyjazdu i obsługi pracownika tymczasowego

Wymagania:

– dobra znajomość języka polskiego oraz rosyjskiego i / lub ukraińskiego w mowie i piśmie

– minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku koordynatora

– bardzo dobra obsługa komputera, w tym MS Office (warunek konieczny)

– otwartość na pracę z ludźmi i nowe wyzwania, pozytywne nastawienie

– komunikatywność

– zdolności organizacyjne, nastawienie na osiągnięcie celów,

– profesjonalne podejście do powierzonych zadań

– doświadczenie we współpracy z klientami

-prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

-zatrudnienie w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w pełnym wymiarze godzin

-partnerską współpracę nastawioną na wspólny cel

-wynagrodzenie podstawowe + prowizja uzależniona od osiąganych efektów

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

-niezbędne narzędzia pracy

-możliwość rozwoju i awansu

Zainteresowany/a? Osoby, które chcą dołączyć do Zespołu sprzedaży oraz spełniają powyższe wymagania serdecznie zapraszamy do przesłania CV i listu motywacyjnego.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło