SALES ACCOUNT MANAGER

Sales Account Manager
Poznan
NR REF.: 1149319

Twoja następna firma

Naszym Klientem jest międzynarodowy producent opakowań.

Twoje następne stanowisko

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę dotychczasowych klientów firmy, doradztwo teczhniczne oraz rozwijanie kontaktów handlowych i budowanie długotrwałych relacji z potencjalnymi partnerami biznesowymi na terenie polski i krajów ościennych (głównie Czechy, Słowacja, Pribałtyka). Do zakresu zadań należeć będzie: realizacja założonych planów sprzedażowych, organizacja i prowadzenie spotkań z dotychczasowymi klientami firmy, analizowanie rynku i konkurencji, współpraca z działami operacyjnymi w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi klientów.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Do aplikowania zachęcamy osoby posiadające doświadczenie zawodowe na stanowiskach sprzedażowych w branży opakowaniowej, o . Niezmiernie ważna będzie dla nas znajomość języka angielskiego. W Twojej przyszłej pracy istotna będzie znajomość pakietu MS Office, czynne prawo jazdy kategorii B. oraz samodzielność i dobra organizacja pracy. Dużym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży opakowań dla producentów żywności

Co zyskujesz?

Pracę w firmie będącej liderem w branży a ponadto: wynagrodzenie podstawowe, premie miesięczne, pakiet benefitów pozapłacowych, samochód służbowy do użytku prywatnego, pracę w systemie Home Office.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Przegląd ofert pracy

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę stronę, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło

Udostępnij