Aplikacje zostały zamknięte

Michael Page Michael Page

Sales Manager / Kierownik Sprzedaży – medical devices

Poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w sprzedaży sprzętu ortopedycznego oraz z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem.

Znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, spółki oferującej najwyższej klasy produkty ortopedyczne poszukujemy kandydatów na stanowisko Sales Managera / Kierownika Sprzedaży, który będzie odpowiedzialny za sprzedaż na terenie całej Polski.

Opis stanowiska

  • Aktywna współpraca i pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji ze sklepami medycznymi, ortopedycznymi oraz dużymi sieciami sklepów.
  • Budowanie, wytyczanie i realizacja celów biznesowych firmy, planowanie strategii działań oraz jej wdrażanie z wykorzystaniem aktywności promocyjnych w zakresie sprzedaży, dystrybucji i pozycjonowania produktów
  • Zarządzanie podległym zespołem kilkuosobowym na terenie całej Polski. Rozliczanie i raportowanie wyników zespołu.
  • Przygotowanie analizy danych oraz przygotowywanie raportów dla zarządu spółki
  • Uczestnictwo w tworzeniu strategii i innych kanałów sprzedaży dla osiągnięcia wspólnych celów w zakresie wartości sprzedaży, zysku i pozycji firmy na rynku.
  • Monitorowanie działań spółek konkurencyjnych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 6-letnie doświadczenie na stanowisku sprzedażowym, w tym 4-letnie doświadczenie w zarzadzaniu kilkuosobowym zespołem.
  • Doświadczenie w sprzedaży sprzętu ortopedycznego – warunek konieczny
  • Doświadczenie we współpracy ze sklepami medycznymi/ortopedycznymi oraz/i dużymi sieciami sklepów.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2/C1) – warunek konieczny
  • Samodzielność, zaangażowanie, systematyczność działania, skuteczna komunikacja
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętności budowania długotrwałych relacji,
  • Czynne praw jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
  • Realny wpływ na biznes, duża decyzyjność i swoboda działania
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji