Aplikacje zostały zamknięte

Salon Al. Capone- zatrudni Sprzedawcę do pracy w centrum miasta

  • 2 800 – 3 600 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Częstochowa, Śląskie

Opis

Dynamicznie rozwijająca się Sieć Specjalistycznych Sklepów z Alkoholem AL.CAPONE poszukuje Sprzedawców do pracy w Częstochowie

TWOJE ZADANIA

  • Sprzedaż produktów oferowanych przez sieć;
  • Obsługa klientów zgodnie z przyjętym standardem;
  • Doradztwo klientowi z zakresu doboru odpowiedniego alkoholu
  • Dbałość o standard ekspozycji;
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych;

WYMAGAMY:

  • dyspozycyjności
  • chęci do nauki i umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy- warunek konieczny!
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • rzetelności i uczciwości
  • silnej motywacji do osiągania wyznaczonych celów
  • uczciwości
  • sumienności
  • mile widziane doświadczenie w branży FCMG lub barmańskiej.

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie z systemem premiowym
  • stabilną, interesującą pracę
  • możliwość awansu zawodowego
  • bonusy za realizację zadań sprzedażowych
  • raz w roku dla najlepszych zagraniczne wakacje na koszt firmy
  • pakiet szkoleń sprzedażowych i produktowych
  • degustacje i wyjazdy na festiwale branżowe
  • umowę o pracę
  • pracę w młodym oraz dynamicznym zespole