Samodzielna księgowa/wy do pracy w firmie deweloperskiej.

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Suchy Las, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Poznańska firma z branży deweloperskiej poszukuje osoby na stanowisko samodzielnej księgowej do prowadzenia rachunkowości własnych spółek. Praca w Suchym Lesie. Na stanowisko poszukujemy osoby:

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych w oparciu o program Symfonia (mile widziana umiejętność obsługi programu)
  • sporządzanie rejestrów VAT
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych
  • sporządzanie sprawozdań finansowych.
  • znajomość  kadr i płac
  • obsługi pakietu Office (excel, word)

Wymagania:

  • dobra znajomość aktualnych przepisów w zakresie PIT/CIT/VAT
  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku samodzielnej księgowej
  • sumienność, umiejętność logicznego myślenia
  • dokładność i terminowość w realizacji powierzonych obowiązków
  • komunikatywność, życzliwość, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i zaangażowania w pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia zewnętrzne
  • praca w miłej atmosferze, przy wsparciu ze strony dyrektora finansowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić