Aplikacje zostały zamknięte

Samodzielna/y księgowa/y

  • 6 000 – 7 000 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Opis

Dynamicznie rozwijające się biuro rachunkowe w Warszawie Wilanów zatrudni na stanowisko Samodzielna/y księgowa/y.

Zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie ksiąg handlowych i KPIR przydzielonej grupy klientów
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • kontakt z klientami biura i urzędami

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w biurze rachunkowym)
  • znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
  • bardzo dobra znajomość zagadnień dotyczących rozliczeń importu, WNT, WDT
  • mile widziana znajomość programów Sage Symfonia i Comarch Optima

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie
  • program do skanowania dokumentów
  • pakiet medyczny