Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy prężnie rozwijającym się biurem rachunkowym znajdującym się w centrum Warszawy. Ze względu na rozwój firmy poszukujemy osoby do wprowadzania danych w systemach księgowych.

Oferujemy:
• komfortowe warunki pracy,
• elastyczny czas pracy,
• pracę w przyjaznym, dobrze zorganizowanym zespole.

Dużym atutem będzie staż w biurze rachunkowym a także znajomość programów serii Insert Nexo.

Wymagania

Wymagania:
• samodzielność,
• systematyczność, dokładność, sumienność,
• dobra organizacja pracy własnej

Prezentacja firmy

PrzyjaznePodatki Spłóka z o.o. powstała z przekształcenia firmy „Vega Accounting”   Zwiń

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2021
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
2.800,00 zł – 2.800,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa