Samodzielny Księgowy/Księgowa

  • 3 500 – 4 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wrocław, Dolnośląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Marcin Bobało Kwatery dla Firm

Kwatery dla Firm jest przedsiębiorstwem z branży turystycznej i deweloperskiej. Firma zajmuje się zarządzaniem kwaterami pracowniczymi i hostelami m.in. Vanilla Hostel i Świebodzki Delux. Posiadamy 1800 miejsc noclegowych na terenie Dolnego Śląską.

Miejsce pracy: Wrocław, pl. Orląt Lwowskich 20B

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym oraz ich księgowanie w spółkach wchodzących w skład grupy Kwatery dla Firm
  • współpraca z osobami odpowiedzialnymi merytorycznie za weryfikację dokumentów
  • weryfikacja i importowanie do ksiąg rachunkowych faktur sprzedaży oraz raportów kasowych
  • zamknięcie miesiąca i związane z nim wyliczenie zaliczki na podatek dochodowy
  • uzgodnienie rejestru zakupu i sprzedaży oraz wygenerowanie JPK Vat
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz naliczanie amortyzacji
  • rozliczanie zaliczek z pracownikami
  • kontrole danych w systemie księgowym (uzgadnianie sald, weryfikacja zapisów na kontach księgowych)
  • sporządzanie zestawień i raportów w arkuszu kalkulacyjnym Excel

Od kandydata oczekujemy spełnienia poniższych warunków:

  • minimum 3 letniego doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości
  • wykształcenia wyższego z zakresu rachunkowości, finansów lub ekonomii
  • znajomości programów Subiekt/Rewizor
  • rzetelności i terminowości w wykonywaniu powierzonych zadań
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej

Oferujemy:

  • pracę w centrum Wrocławia – pl. Orląt Lwowskich
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpracę B2B
  • zarobki uzależnione od posiadanej wiedzy, doświadczenia oraz zaangażowania
  • przyjazną atmosferę pracy
  • kartę Multisport
  • wynagrodzenie na poziomie 3.500,00 zł – 4.000,00 zł netto

prosimy dodać:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Marcin Bobało Kwatery dla Firm z siedzibą w Długołęce zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Marcin Bobało Kwatery dla Firm z siedzibą w Długołęce przy ul. Kopernika 21. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić