Opis stanowiska

    • rozliczanie pracy personelu medycznego świadczącego usługi w ramach opieki domowej dla pacjentów wentylowanych mechanicznie

    • wprowadzanie danych rozliczeniowych do systemu

    • weryfikacja dokumentacji medycznej pod kątem wymogów narzuconych przez Narodowy Fundusz Zdrowia

    • weryfikacja kwalifikacji personelu pod kątem wymogów formalnych

Wymagania

    • mile widziane wykształcenie medyczne (pielęgniarstwo, położnictwo, ratownictwo medyczne, fizjoterapia lub pokrewne)

    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

    • sumienność, dokładność i dobra organizacja pracy

    • komunikatywność, samodzielność oraz odpowiedzialność

    • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

    • doświadczenie w pracy sekretarki medycznej

    • znajomość programu mMedica

Oferujemy

    • umowę o pracę

    • stabilne warunki współpracy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić