Aplikacje zostały zamknięte
Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

(Senior) Azure Cloud Engineer z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Kraków

6-10-59911
Wynagrodzenie: 9000 – 16000 PLN

Dla jednego z naszych Klientów – firmy konsultingowej z kapitałem niemieckim i producenta usług cyfrowych poszukujemy osoby na stanowisko (Senior) Azure Cloud Engineer z językiem niemieckim.

Główne zadania:
– Tworzenie koncepcji, planowanie, instalacja systemów bazodanowych Microsoft SQL Server (Cloud lub OnPremise)
– Konfiguracja, wdrażanie i administracja infrastruktury Azure – Azure Database Services (PaaS) i klasycznymi systemami baz danych Microsoft SQL Server w trybie samodzielnym i klastrowym
– Planowanie i wdrażanie rozwiązań wysokiej dostępności (AlwaysON) i strategii migracji
– Automatyzacja tworzenia środowisk Cloud lub OnPremise (Infrastructure as Code)

Wymagania:
– Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
– Wykształcenie wyższe informatyczne lub porównywalne
– Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego w mowie i piśmie
– Ugruntowane praktyczne doświadczenie w instalacji, administracji i konfiguracji baz danych Microsoft SQL Server
– Solidne praktyczne doświadczenie w administrowaniu i konfigurowaniu infrastruktury chmurowej Azure
– Praktyczne doświadczenie w środowiskach DevOps (np.Terragrunt i Terraform)
– Praktyczne doświadczenie z Visual Studio, Azure Storage Explorer, SSMS
– Dobra znajomość programowania skryptowego (Shell), PowerShell
– Dobra znajomość T-SQL

Korzyści:
– Wykorzystanie najnowszych technologii w ambitnych projektach w różnych branżach
– Indywidualne możliwości rozwoju
– Otwarta i przejrzysta kultura firmowa
– Indywidualne wsparcie mocnych stron oraz obszarów kompetencji
– Atrakcyjny model wynagrodzenia z rozszerzonymi świadczeniami socjalnymi