Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Senior JavaScript Developer – Nowa Inwestycja IT

Miejsce pracy: Gliwice

7-16-56561
Wynagrodzenie: 13000 – 16000 PLN

Wspieramy obecnie inspirujący projekt, pierwszy w Polsce start-up oddziału naszego niemieckiego Klienta o stabilnej pozycji rynkowej, zlokalizowany w Gliwicach. Firma specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych dla branży przemysłowej, silnie skupiając się na inwestycjach w AI i Machine Learning. Do nowego zespołu, który docelowo liczył będzie pięć osób, chcielibyśmy zaprosić doświadczonego JavaScript Developera. Biuro jest małe, charakteryzuje się niekorporacyjną atmosferą pracy, stwarzając przy tym duże możliwości rozwoju.

Senior JavaScript Developer dołączy do nowego zespołu, który będzie odpowiedzialny za stworzenie od postaw nowej aplikacji webowej służącej do analizy i wizualizacji danych (Big Data), w celu analizy jakości produkowanej stali. JavaScript Developer będzie się skupiał przede wszystkim na stworzeniu architektury aplikacji. Oprogramowanie rozwijane jest w autorskim frameworku firmy. Zespół będzie pracował zwinnie, w Kanbanie.

Wymagania:
– doświadczenie w obszarze rozwoju aplikacji webowych
– Znajomość technologii takich jak JavaScript, TypeScript
– j. angielski na poziomie zaawansowanym, min. B2

Korzyści:
– udział w rozwoju nowej organizacji na terenie Śląska
– płaska struktura organizacji
– wynagrodzenie na poziomie do 16 000 PLN brutto na UoP
– możliwość wspólpracy na zasadzie B2B
– międzynarodowe projekty
– praca z najnowszymi technologiami związanymi z AI
– pakiet benefitów takich jak prywatna opieka medyczna i multikafeteria
– perspektywa rozwoju na stanowisko team leadera

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Przegląd ofert pracy

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę stronę, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło

Udostępnij