Senior Konsultant/ka zespół SSC/BPO

W związku z rozwojem naszej organizacji, poszukujemy ambitnej i zorientowanej na zadanie osoby, która dołączny do nas i będzie wspierać zespół w procesach z rejonu małopolski. Mamy nadzieję, że Twoja współpraca z PageGroup przyczyni się zarówno do rozwoju Twojego potencjału jak i całej firmy.

Client Details

W sercu biznesu PageGroup są tysiące ludzi, których życie zmienia się na lepsze. Reprezentujemy najwyższej jakości usługi, które świadczymy dla naszych klientów i kandydatów. Gwarantujemy możliwości rozwoju we wszystkich naszych biurach na całym świecie. Jesteśmy dumni, że możemy wyznaczać standardy w rekrutacji – nasze specjalistyczne usługi mają wpływ na życie kandydatów, którym umożliwiamy osiągnięcie pełni ich potencjału.

Description

Lubisz pomagać? Dołącz do PageGroup!

Twoje codzienne obowiązki to między innymi:

  • Pozyskiwanie i budowaniedługofalowychrelacji z klientami z sektoraSSC/ BPO z rejonumałopolski
  • Ocena i odpowiadanie na potrzeby każdego klienta, w celu zapewnienia wyjątkowej i terminowej obsługi;
  • Zarządzanie relacjami z kandydatem od etapu wstępnych poszukiwań do złożenia oferty pracy;
  • Doradzaniekandydatom i klientom w zakresieprojektówrekrutacyjnych

Profile

Poszukujemy osób, które na swojej ścieżce kariery miały styczność z rekrutacją, sprzedażą czy konsultingiem w sektorze SSC/BPO na terenie małopolski.

Senior konsultant/ka ds. rekrutacji w PageGroup powinien dzielić nasze wartości:

  • Pracujemy z pasją
  • Inspirujemy do zmian
  • Kochamy to, co robimy
  • Jesteśmyzespołem
  • Cenimywytrwałość

Rekrutacja jest zarówno pełna wyzwań, jak i ekscytująca. Twoje nakierowanie na sukces, entuzjazm, energia i dbałość o to, by usługi oferowane naszym klientom i kandydatom były najwyższej jakości, staną się podstawą Twoich sukcesów i rozwoju kariery w PageGroup.

Job Offer

W PageGroup wynagrodzimy Cię nie tylko finansowo – choć nasze konkurencyjne wynagrodzenia podstawowe, atrakcyjne bonusy osobiste i zespołowe, coroczne wycieczki dla najlepszych oraz dodatkowe zachęty to dobry początek. PageGroup oferuje najbardziej atrakcyjny pakiet wynagrodzeń w branży.

Poza tym, nigdy nie zapominamy, jak ważne jest zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników. Zachęcamy do prowadzenia zdrowego trybu życia i utrzymywania równowagi pomiędzy sferą prywatną i zawodową oferując m.in. dodatkowe dni urlopu, pakiet sportowy, prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz owoce w biurze. Wspieramy również samorozwój naszych pracowników i nadajemy rozpęd ich karierom.

Przegląd pracy
Strona używa plików Cookies, pliki te potrzebne są do poprawnego jej działania, więcej dowiesz się na stronie polityka prywatności.

Zaloguj się

Zapisz się

Zapomniane hasło

Dzielić