Aplikacje zostały zamknięte

(Senior) Oracle Cloud Engineer z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Kraków

6-10-59910
Wynagrodzenie: 9000 – 16000 PLN

Dla jednego z naszych Klientów – firmy konsultingowej z kapitałem niemieckim i producenta usług cyfrowych poszukujemy osoby na stanowisko (Senior) Oracle Cloud Engineer z językiem niemieckim.

Główne zadania:
– Tworzenie koncepcji, planowanie, budowa i dostarczanie infrastruktury Oracle (Cloud lub OnPremise)
– Administracja, konfiguracja i wdrażanie infrastruktur chmurowych Oracle, Oracle Database Cloud Services (PaaS) i klasycznych systemów baz danych w trybie samodzielnym i klastrowym
– Obsługa, monitorowanie i optymalizacja kluczowych systemów bazodanowych (Cloud lub OnPremise)
– Automatyzacja tworzenia środowisk Cloud lub OnPremise (Infrastructure as Code)

Wymagania:
– Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
– Wykształcenie wyższe informatyczne lub porównywalne
– Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego w mowie i piśmie
– Solidne praktyczne doświadczenie w zakresie instalacji, administracji i konfiguracji baz danych Oracle
– Solidne praktyczne doświadczenie w administrowaniu i konfigurowaniu Oracle Cloud Infrastructures (OCI)
– Praktyczne doświadczenie w środowiskach DevOps (np.Terragrunt i Terraform)
– Praktyczne doświadczenie z RMAN, Enterprise Manager Cloud Control, Oracle RAC, Oracle DataGuard
– Dobra znajomość systemów operacyjnych (zwłaszcza Linux, Unix, Windows)
– Dobra znajomość SQL, PL/SQL i programowania skryptów (shell)
– Mile widziane praktyczne doświadczenie w administrowaniu i konfigurowaniu Oracle Engineered Systems (Oracle Exadata, Oracle Exadata Cloud)

Korzyści:
– Wykorzystanie najnowszych technologii w ambitnych projektach w różnych branżach
– Indywidualne możliwości rozwoju
– Otwarta i przejrzysta kultura firmowa
– Indywidualne wsparcie mocnych stron oraz obszarów kompetencji
– Atrakcyjny model wynagrodzenia z rozszerzonymi świadczeniami socjalnymi