Aplikacje zostały zamknięte

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Senior UI Designer

Miejsce pracy: Poznań

4-16-61037
Wynagrodzenie: 10000 – 15000 PLN

Poszukuje kandydatów na stanowisko Senior UI Designer – z co najmniej 6 letnim doświadczeniem na podobnych stanowiskach (UI DesignerProduct DesignerGraphic Designer)

Dołączysz do zespołu Designerów w firmie, ktora tworzy wyjątkowe oprogramowanie dla klientów z całego świata, wspiera i doradza im w codziennej pracy, a także pomaga przenieść usługi do chmury.

Główne zadania na stanowisku:

– Ścisła współpraca z UX Designerem

– Współtworzenie rozwiązań dopasowanych do potrzeb klientów oraz ich użytkowników

– Dbanie o estetykę, wszelkie detale oraz najwyższą jakość projektów webowych i mobilnych

– Kształtowanie kultury designu, tworzenie standardów w firmie i udział w rozwojowych projektach

Wymagania:
– 6 letnie doświadczenie na podobncyh stanowiskach ( UI Designer Product DesignerGraphic Designer etc.)

– Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną kominikację (min. B2)

– Około 3 letnie profesjonalne doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych oraz mobilnych.

– Znajomość narzędzi takich jak: Sketch, XD, Figma, Photoshop, InVision, Zeplin

– Zrozumienie procesów projektowania doświadczenia użytkownika

– Dbalość o detale i estetykę

Korzyści:
– 100% opcja zdalna
– Umowa o pracę lub B2B
– Prywatna opieka zdrowotna, Multisport
– Szkolenia i certyfikaty
– Konferencje, wydarzenia
– Biblioteka
– Pakiet relokacyjny
– Kursy językowe
– Elastyczne godziny pracy