Serwisant elektroniki -> 2 zmiany -> od zaraz!

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wrocław, Dolnośląskie

Opis

Lubisz elektronikę?

Czytasz manuale i majsterkujesz przy sprzęcie?

Wiesz, że Roomba to nie tylko taniec?

Zobacz jak w łatwy i lekki sposób możesz na tym zarobić dobre pieniądze!

Pilnie poszukujemy takich jak Ty!

Lokalizacja: Wrocław, Fabryczna – dojazd autobusem 106

oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe – 3400 zł brutto + 800 zł brutto premii + bonus!
  • dodatkową premie za wysoką efektywność;
  • premie frekwencyjną 500 zł brutto wypłacaną co 6 miesięcy;
  • pracę na 2 zmiany (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00);
  • wolne weekendy – dla chętnych możliwość pracy w soboty – 200 zł netto;
  • współpracę na dłuższy okres;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online itp.).

zadania

  • diagnozowanie usterek w oparciu o przejrzyste procedury;
  • naprawa i serwisowanie sprzętów elektronicznych tj. laptopy, tablety, drukarki, głośniki, smartfony oraz wiele innych;
  • przeprowadzanie testów funkcjonalnych.

oczekujemy

  • dociekliwości w diagnozowaniu usterek;
  • zdolności manualnych w celu dokonywania prostych napraw sprzętów elektronicznych.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło