Serwisant maszyn i urządzeń elektrycznych! 8:00 – 16:00

Miejsce pracy: Pruszków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Naprawa maszyn i urządzeń elektrycznych produkowanych przez naszego Klienta
  • Serwis maszyn i urządzeń
  • Dbanie o kulturę i porządek na stanowisku pracy
  • Wprowadzanie danych dotyczących maszyn do systemu
  • Transport maszyn i ich części z magazynu

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  • Wykształcenie techniczne elektryczne lub mechaniczne.
  • Uprawnienia SEP do 1KV lub gotowość do ich zdobycia.
  • Mile widziane doświadczenie w naprawach maszyn i urządzeń elektrycznych i/lub spalinowych.

CO OFERUJEMY?

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00
  • 13sta pensja oraz dodatkowo roczna premia wynikająca z obrotu firmy!
  • Bony na Święta Bożego Narodzenia oraz Wielkanoc
  • Praca w miejscu: Pruszków; Moszna Parcela
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić