Aplikacje zostały zamknięte
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Shift leader w dziale utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Henryków

Oferujemy:

  • pracę w jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów produkcyjnych,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz miesięczny dodatek funkcyjny,
  • szeroki pakiet benefitów: karta multisport, pakiet medyczny, bezpłatny dojazd*, premie na święta, owocowe wtorki, dofinansowanie do obiadów, dofinansowanie do nauki jęz. angielskiego,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Oczekujemy:

  • minimum 2- letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem na produkcji,
  • doświadczenia w dziale utrzymania ruchu,
  • wiedzy w zakresie elektryki, automatyki, mechaniki i pneumatyki,
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV,
  • mile widziana obsługa programu SAP,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość prawa pracy,
  • znajomość narzędzi Lean Manufacturing.

Zadania:

  • zarządzanie zespołem (organizacja i koordynacja oraz planowanie pracy w dziale utrzymania ruchu,
  • dbałość o przestrzeganie przepisów BHP,
  • współpraca z innymi działami
  • raportowanie, prowadzenie dokumentacji,
  • wdrażanie usprawnień w dziale utrzymania ruchu,
  • udział w procesach rekrutacyjnych,
  • tworzenie grafików pracowniczych,
  • opieka nad zespołem i motywowanie pracowników.

*Zapewniamy dojazd pracowniczy z m.in.: Wrocławia, Boguszowa-Gorce, Świdnicy, Wałbrzycha, Świebodzic, Marcinowic, Kamieńca Ząbkowickiego, Ząbkowic Śląskich, Łagiewnik, Piławy Górnej, Kobierzyc, Jordanowa Śląskiego, Dzierżoniowa, Bielawy, Piławy Dolnej, Pieszyc, Nysy, Legnicy, Grodkowa, Kątów Wrocławskich, Jawora, Nowej Rudy, Głuszycy, Henrykowa, Strzelina, Środy Śląskiej, Brzegu Dolnego, Wołowa, Niemczy, Strzegomia, Kłodzka, Ziębic.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aktualnego CV:)

Numer referencyjny: SLT/04/2021/WRC/MS

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.