Randstad Polska Sp. z o.o.

Masz doświadczenie bądź dopiero zaczynasz swoją elektryczną przygodę? Chcesz się rozwijać i pogłębiać swoją wiedzę? Elektryzująca praca czeka właśnie na Ciebie!

oferujemy
– atrakcyjne wynagrodzenie
– umowę o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS i płatny urlop)
– możliwość długofalowej współpracy – pierwsza umowa na 3 miesiące
– szansę na rozwój – szkolenia pracownicze
– pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
– pakiet Randstad PLUS (opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie)

zadania
– montaż i podłączanie elementów elektrycznych, elektronicznych na podstawie schematów elektrycznych oraz rysunków technicznych
– weryfikacja działania funkcji elektrycznych
– poszukiwania i rozwiązywanie usterek

oczekujemy
– umiejętności czytania schematów elektrycznych
– umiejętność obsługi komputera
– mile wiedziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić