Randstad Polska Sp. z o.o.

Szukasz pracy w renomowanej firmie produkcyjnej mającą stabilną sytuacje na rynku? Chcesz się rozwijać? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku magazyniera.

oferujemy
– pracę w stabilnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – bezpośrednio u Klienta,
– nowe atrakcyjne wynagrodzenie,
– nagrodę uznaniową oraz nagrodę frekwencyjną.

zadania
– obsługa wózka widłowego,
– odbieranie palet z produktami i układanie ich w wyznaczonych miejscach na magazynie wysokiego składowania.

oczekujemy
– dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej w ruchu ciągłym,
– doświadczenia w pracach magazynowych – mile widziane,
– uprawienia na wózek widłowy – dodatkowy atut.

Jesteś zainteresowany? Nie zwlekaj i skontaktuj się z Nami już dziś!

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić